fbpx

Wydłużenie terminów – MajkKilerr

Przedłużenie terminu przyjmowania zgłoszeń

 

Cześć!

Kiedy planowaliśmy MajkKilerr, chcieliśmy, żeby była to spontaniczna akcja konkursowa, a przesłane prace stanowiły krótkie utwory prezentujące styl uczestnika. Zdecydowaliśmy wtedy, że czas na przygotowanie będzie wynosił tydzień, a następnie nabór zostanie zamknięty.

Dla wielu chętnych tak krótki okres przyjmowania zgłoszeń okazał się niewystarczający, ponieważ nie mogli w tym tygodniu znaleźć chwili wolnego czasu na przygotowanie swojego utworu konkursowego. Powody były różne, pilne sprawy rodzinne czy zawodowe, chwilowy brak dostępu do sprzętu, czy po prostu brak pomysłu na nagranie.

W związku z tym postanowiliśmy przedłużyć czas przyjmowania prac o następny tydzień, do niedzieli 22.07 z tym dniem włącznie. Uczestnicy, którzy przesłali już swoje prace również mogą skorzystać z dodatkowego czasu i przesłać nową wersję zgłoszenia – bardziej dopracowaną, czy nawet nowy pomysł, który wydaje się lepszy. Pod uwagę będzie brana wyłącznie nowa praca.

 

Pozostałe pytania

Dostajemy od Was różne pytania dotyczące konkursu, oto odpowiedzi na te, które powtarzają się najczęściej:

  • Chcę wziąć udział w konkursie, ale mieszkam daleko od Ramzes Studio i nie będę mógł wykorzystać nagrody. Czy warto brać udział w konkursie?

Nagrody w konkursie, poza pierwszym miejscem stanowią vouchery do wykorzystania na usługi Ramzes Studio. W ramach kwoty vouchera możesz zarówno realizować sesje nagraniowe, jak i wykupić produkcje, czy skorzystać z usługi zdalnego mixu/masteringu dowolnego utworu. Zakup produkcji czy zdalnych usług mixu/masteringu nie wymagają obecności w studio.

  • Czy zwrotka konkursowa musi być nagrana na profesjonalnym sprzęcie?

Nie! MajkKilerr dedykowany jest szczególnie artystom, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z muzyką, często jeszcze nie dysponującym profesjonalnym sprzętem i wiedzą odnośnie produkowania i obrabiania utworów. Właśnie im chcemy dać możliwość pełnej, profesjonalnej realizacji własnego kawałka.

 

Na zakończenie

Bardzo nas cieszy Wasze zainteresowanie akcją MajkKilerr, z radością przeglądamy Wasze zgłoszenia. Mamy nadzieję, że wydłużenie czasu trwania akcji pozwoli nam przyjąć ich jeszcze więcej.

Powodzenia!

Ekipa Ramzes Studio