fbpx

Różowe myśli

Kras x Wojni x Białek – Różowe Myśli (Official Video)

Wakacje już w połowie za nami, ale to nie koniec wakacyjnych hitów od naszej wytwórni!
To już szósty z dwunastu teledysków z albumu wytwórni Ramzes Records, które pojawiają się cyklicznie, każdego 6-ego dnia miesiąca, co oznacza, że jesteśmy już na półmetku tego projektu!
Najnowszy singiel pod kryptonimem „Różowe Myśli” to szalone pool party za którym stoją Kras i Wojni. Chłopaki zabiorą was w bardzo słoneczną, muzyczną podróż z pogranicza R&B i trapu. Za produkcję tego numeru jak i teledysku odpowiada Białek – człowiek orkiestra!

Posłuchaj teraz !


 

Tytułowe „Różowe Myśli” to nic innego jak myśli, które kryją się w naszych głowach i czekają na uwolnienie pod wpływem używek. Kawałek to prosty imprezowy storytelling. Podmiot liryczny szuka przygód, próbuję zdobyć kobietę, która jest spoza jego ligi. Zdaje sobie sprawę z tego, że życie każdego z nas jest nudne na co dzień i tylko pod osłoną nocy jesteśmy w stanie dać ujście swoim wewnętrznym frustracjom i pokazać światu swoją dziką naturę, dlatego stawia wszystko na jedną kartę i próbuje skorzystać ze swojej młodości.
Tematyka utworu jest bliski każdemu, co czyni go bardzo uniwersalnym – idealnie nadaje się na imprezę, do wylegiwania się na plaży, czy do słuchania podczas stania w korku w środku miasta, natomiast pełen koloru klip stanowi jego idealne dopełnienie.

 

Wspieraj rozwój marki Ramzes Records → https://patronite.pl/RamzesRecords

 

A dla osób które chcą być z nami jeszcze bliżej zapraszamy do Ramzes Record Family Grupa stworzona dla fanów wytwórni Ramzes Records
Dołącz do grupy aby być na bieżąco z najnowszymi premierami na kanale, oglądać przedpremierowo klipy, zgarniać gadżety, oraz decydować o losach kanału.

 

 

🔥 RAMZES RECORDS ON SPOTIFY → https://link.do/8UaiG 🔥

 

Patronat medialny:

https://followrap.com
https://www.facebook.com/FollowRAP/
https://www.instagram.com/xfollowrap/