fbpx

Premiera: Soultake – W górę szklanki

Ramzes Records prezentuje pierwszy klip otwierający wytwórnię!

 

„W górę szklanki” – to pierwszy klip otwierający wytwórnię Ramzes Records. Debiutancki utwór jest zapowiedzią tego, co będzie działo się na tym kanale. Pierwszym nieco tajemniczym graczem jest Soultake w utworze w którym Ramzes po raz pierwszy udzielił się nie tylko jako producent! Zachęcamy do subskrybowania Ramzes Records oraz komentowania materiału.

Pomysł na klip był całkiem inny, ale zmiana koncepcji wyszła zdecydowanie na lepsze, gdzieś w głowie pojawił się pomysł na stworzenie klipu w klipie, rozwijając i modyfikując pomysł gazety z Harrego Pottera dodając do niego mieszankę dosłowno-abstrakcyjnych interpretacji tekstów. Były momenty świetnej zabawy ale były również momenty bardzo nerwowe podczas pracy nad tym materiałem. Na szczęście udało się sfinalizować ten projekt tworząc oryginalny klip.

Kiedy zapytałem Patryka co czuje przed premierą tego video powiedział mi że czekał na ten moment 4 lata, że właśnie ta premiera zaczyna przygodę z rapem od początku, tym razem na poziomie profesjonalnym.Czy to właściwy moment ? Oceńcie sami !

 

Logo Ramzes Records (Białe)

 

 

Udostępnij by otrzymać dodatkowy materiał!image/svg+xml
Wkładamy mnóstwo pracy, aby dostarczyć Wam produkcje najwyższej jakości. Wspomóż nas udostępniając ten utwór na swoim profilu Facebook lub Twitter, a w zamian otrzymasz link do utworu w formie pliku MP3.