fbpx

Prace konkursowe – MajkKilerr

Publikacja prac konkursowych „MajkKilerr”

 

Okres przyjmowania zgłoszeń zakończony

 

Wczoraj upłynął czas przesyłania zgłoszeń na konkurs „MajkKilerr” organizowany przez nasze studio nagrań. O zasadach konkursu możecie poczytać Tutaj. Dostaliśmy od Was łącznie dziesięć prac konkursowych, które oddajemy pod ocenę publiczności.

Artyści, którzy wzięli udział w konkursie to: Czarli, DOBRRO, Karoń, AXM, Wachu, Wiatru, Domen oraz Tomo ZMX. Poniżej przedstawiamy ich prace, sami oceńcie, którego z artystów chcielibyście usłyszeć na profesjonalnej produkcji zrealizowanej przez nasze studio!

 

Prace konkursowe

 

Czarli

Przygodę z muzyką rozpoczął w 2012 roku. Na swoim koncie ma dwa fizyczne albumy, pierwszy z nich to „Sam nie wiem”, drugi projekt natomiast to „Puzzle”, gdzie za muzykę odpowidzialny jest Ramzes.

Styl w którym odnajduję się najlepiej jest raczej smutny, teksty to tak zwane życiówki, opowiadające o tym co artysta przeżywa w danym momencie.

DOBRRO

DOBRRO pochodzi z Dąbrowy Górniczej i zamieszkuje tam od urodzenia, czyli od 20lat. Rapem zajmuje się od początku 2018 roku, a słucha go od dziecka. Bardziej lata na oldschool’u, niż na nowej szkole, chociaż uwielbiam szybkie trapowe bity z mocnym bassem. Nagrywa w swoim amatorskim studiu na strychu i samodzielnie obrabia swoje kawałki.

Karoń

Karoń stawia w rapie na autentyczność, technikę i klimat. Jara się polskim rapem, ale głównie tym o którym mało się słyszy. Woli klimat oldschoolowy, jednak jak sam twierdzi, nie zamyka się na innowacje.. Ostatnio pomieszkuję w Gliwicach skąd też pochodzi.

AXM

Na co dzień mieszka w Australii, swoją pracę przesłał nam w języku angielskim. Nagrywa stosunkowo od niedawna, a pomysły na teksty jak sam mówi, przychodzą, kiedy myśli o swoim życiu.

Wachu

Wachu nie powiedział nam zbyt wiele o sobie, skomentował jedynie przesłany utwór. Pozwolę sobie zacytować: „Utwór ten powstał w wyniku spontanicznego przelania myśli na papier, jako sposób na wyrażenie samego siebie.”

Wiatru

Wiatru pochodzi z Dąbrowy Tarnowskiej, nagraną zwrotkę nazwał „Buenos dias”, co ma stanowić ukłon w stronę odbiorców, którzy usłyszą go po raz pierwszy. Jak sam twierdzi, nie znalazł jeszcze jednego stylu, którego chciałby się trzymać, eksperymentuje ze swoją twórczością stawiając na nowoczesne brzmienia oraz próbuje ją mieszać z innymi gatunkami, takimi jak: jazz, rock, soul, r&b czy funk.

Tomo ZMX

Tomo pochodzi z Mielca, swoje nagrania realizuje w domowym studio, które nazwał „DOBRORECORDS”. ZMX nie przepada za „nową szkołą”, jak sam pisze: „co do klimatów rapu odpowiada mi wszystko oprocz tych , trapów, swagow i huj wie jak to sie zwie”.

Domen

Siema! Jestem Domen i reprezentuje malownicza miejscowość Luszowice, ale Tarnów i Kraków też mi bliskie. Swoją zwrotke nazwałbym Przelans bo bit jest prze, a ja płynie na lansie. Nagrywam głównie garażowo bo niestety jak do tej pory nie było lepszych możliwości. Jeśli chodzi o hip-hop to jara mnie właściwie wszystko co z nim związane czyli rap, graffiti, breakdance i deskorolkę. Jeśli się podoba daj łapę w górę! 5!