fbpx

Smagi x Wachu x Kras – Na fali

Słuchaj gdzie chcesz:

 

Wakacje trwają, jedni grillują, drudzy leżą nad jeziorkiem, a chłopaki z Ramzes Records nie zwalniają tempa! Przed Wami już piąty z dwunastu teledysków pochodzących z albumu naszej wytwórni.
„Na Fali” to kawałek za którym stoi Smagi, Wachu i Kras. Tym razem nasi artyści odbili muzycznie w lekkie, radiowe brzmienie – idealne do słuchania w lipcowe, upalne dni.
Lirycznie utwór traktuje o relacjach damsko-męskich, potrzebie złapania oddechu od codzienności. Ponad to chłopaki śpiewają o swoich muzycznych ambicjach i hedonistycznym podejściu do życia.
Dopełnieniem utworu jest teledysk który znajdziecie na naszym kanale YouTube. Całość została utrzymana w stylistyce lat 80-tych, tak byście mogli poczuć klimat takich produkcji jak chociażby Miami Vice. W ten sposób puszczamy „oczko” do czasów dzieciństwa naszych rodziców.
Jeśli macie ochotę „odpiąć wrotki” tak jak na zamieszczonym obrazku, to już teraz zapraszamy Was do nowootwartej Wrotkarni w Tarnowie, która umożliwiła nam zrealizowanie planu zdjęciowego.

 

 

 

Wspieraj rozwój marki Ramzes Records → https://patronite.pl/RamzesRecords

 

A dla osób które chcą być z nami jeszcze bliżej zapraszamy do Ramzes Record Family Grupa stworzona dla fanów wytwórni Ramzes Records
Dołącz do grupy aby być na bieżąco z najnowszymi premierami na kanale, oglądać przedpremierowo klipy, zgarniać gadżety, oraz decydować o losach kanału.

 

 

🔥 RAMZES RECORDS ON SPOTIFY → https://link.do/8UaiG 🔥

 

Patronat medialny:

https://followrap.com
https://www.facebook.com/FollowRAP/
https://www.instagram.com/xfollowrap/