Materiał znany z koncertów Rewersa ląduje w sieci

PREMIERA: Rewers – Pada tu tylko nade mną 

Numer który zawsze towarzyszy na naszych koncertach już w sieci

🔥Z tego miejsca mogę Was zaprosić do odsłuchu tego numeru.🔥

🤘Rockowy wokal Rewersa to początek czegoś wielkiego 🤘

 

 

🤘 Jeśli Ci się podoba to klikaj łapkę w górę i subskrybcje 🤘

Doczekaliśmy się w końcu premiery na kanale oraz w srtimingach 🔥🤘

 

Rewers – to artysta, który porwał w górę ręce niejednego fana rapu. Od 2010 r.  konsekwentnie realizuje swoje wizje muzyczne i rozwija umiejętności. Posiada duże doświadczenie koncertowe, które nabył pojawiając się zarówno na małych, jak i dużych scenach. Można go usłyszeć w Hymnie Hip Hop Kempu z 2015 r. oraz na kanale wytwórni AsfaltRecords, na którym pojawił się singiel zapowiadający „Po Prostu EP” wyprodukowaną z Jacą – jej klasyczne brzmienie znalazło sporą grupę fanów wśród czytelników Ślizgu.  Od 2018 r jest członkiem wytwórni Ramzes Records. Aktualnie eksperymentuje z brzmieniem, romansuje z punkiem oraz popem, pracuje nad swoim solowym materiałem oraz pojawia się gościnnie w wielu utworach. Jego zajawki muzyczne to przelot przez kalifornijskie słońce, angielską elektronikę i punkową gitarę. Różnorodność dźwięków w jego utworach sprawia, że każdy uczestnik koncertu znajdzie coś dla siebie.

Wspieraj rozwój marki Ramzes Records → https://patronite.pl/RamzesRecords

 

A dla osób które chcą być z nami jeszcze bliżej zapraszamy do Ramzes Record Family    Grupa stworzona dla fanów wytwórni Ramzes Records
Dołącz do grupy aby być na bieżąco z najnowszymi premierami na kanale, oglądać przedpremierowo klipy, zgarniać gadżety, oraz decydować o losach kanału.

 

🔥 RAMZES RECORDS ON SPOTIFY → https://cutt.ly/HtT7d0G 🔥