fbpx

Cypher Ramzes Studio – Pozjadali

Ramzes Records przedstawia pierwszy cypher na którym wystąpili:

Kiero – współtwórca ekipy Level Up oraz reprezentant cypherowego 33-112. W przeszłości wyróżniony w konkursie wytwórni MaxFlo. Na swoim koncie posiada solowy mixtape pt. „Odlot All Inclusive”, „La Vie Est Belle EP” oraz dwa projekty o nazwie „Loża” z Harym i Ramzesem. Bardzo sobie ceni dobry freestyle a jego marzeniem jest wygranie wolnostylowej Wielkiej Bitwy Warszawskiej.


 

 

 

 

 

Lajt – MC i Beatboxer, rocznik 91. W rap grze od ponad dekady. Finalista 2 edycji programu ŻywyRap! Na koncie 6 albumów solowych oraz jeden w duecie z Taflem JTS. Ten ostatni wydany na limitowanej kasecie nakładem wytwórni Asfalt Records w 2015 roku. Znany ze współpracy z producentem Innotic’iem z Nakła Śląskiego, twórcą brzmień epoki Golden Age. Na koncie wiele gościnnych występów oraz dziesiątki koncertów po całej Polsce, a nawet poza jej granicami.


 

 

 

 

Czarli – Rapuje od 2012 roku, po tułaczce po wielu studiach (R4P 4ever)w końcu trafił do nas i jak sam mówi czuję się tu jak w domu (nie tylko on). Zaczynał od pisania pseudo wierszy, co z czasem zaowocowało i przerodziło się w teksty rapowe. W rapie najbardziej ceni szczerość i autentyczność. Ostatnio próbuje nawet coś śpiewać, aby urozmaicić swoje utwory. Od dłuższego czasu pracuje przy komputerze, dlatego często jego teksty powstają w „godzinach pracy” w przypływie emocji.


 

 

 

 

Hary – rapuję od kiedy pamięta, za dzieciaka chciał być Beatelsem, niestety zabrakło mu talentu do śpiewania, jednak na rapowe refreny wystarczyło. W muzyce skacze od trapu po g-funk. Planuję umrzeć młodo od szlugów lub alkoholu. Rap nie był w stanie go wykarmić, więc zawodowo rysuje po ludziach.


 

 

 

 

 

Soultake – Znany również jako BakuTRN. Tworzy od 4 roku życia odkąd dostał pierwsza gitarę z wbudowanym mikrofonem, twierdzi że sąsiedzi go nienawidzą. Nie posiada bogatej dyskografi, bo mówi o sobie „piepszony perfekcjonista.” Twierdzi że szuka formy, prawie jak sensu życia. Jego życie jak i kariera muzyczna to ciągle zmiany (prawie jak ksywki) oraz wzloty i upadki. Twierdzi ze wraca jak Sulin po 4 latach, tym razem na stałe.


 

 

 

 

FENO – Reprezentant 33-112 oraz ekipy Hashashins. W swojej twórczość stawia na własne rozwiązania oraz stara się uciec od shchematów, które obecnie dominują w mainstreamie. Jest wyznawcą progresu, a muzykę uważa za jedno zjawisko, nie dzieląc go na podgatunki, ale na tę która jest dobra i tę która jest kiepska. Inspiracjami sięga od UKF, przez Marilyna Mansona, aż po Travisa Scotta, co przekłada się na kompletnie chaotyczną fuzję gatunkowości.


 

 

 

 

 

Rewers – raper z Tarnowa zamieszkujący w Krakowie. Cechuje go nienaganna technika, zabawa z flow, nowe patenty i niecodzienne rozwiązania oraz błyskotliwe wersy trafiające w sedno.Jak sam mówi: „chce kreować więc nie zamknięcie mnie w ramkach!” Jego zajawki muzyczne to przelot od kalifornijskich słonecznych dźwięków, przez angielskie elektroniki po punkowe gitary.


 

 

 

 

Logo Ramzes Records (Białe)

Kiero: https://www.facebook.com/Kieroomusic/
Lajt: https://www.facebook.com/lajtlajtowski/
Czarli: https://www.facebook.com/czarley/
Hary: https://www.facebook.com/haryjesttu/
Soultake: https://www.facebook.com/nieokresloony/?ref=br_rs
Feno: https://www.facebook.com/fenoloftaleinka/
Rewers: https://www.facebook.com/rewrewers/