fbpx

Atomy

Ramzes x Soultake x Rewers – Atomy

Najnowszy singiel promujący album #12 to połączenie slap house i rap/trap. Na majku Rewers, Soultake i ojciec założyciel Ramzes 😂

Wielkimi krokami zbliża się preorder albumu #12. Jeśli w gronie naszych słuchaczy są osoby, które mają problem z wyborem świątecznych prezentów dla swoich najbliższych, to już teraz podpowiem że ten album będzie strzałem w przysłowiową dziesiątkę.

 

Posłuchaj teraz !

Atomy to kolejny utwór z projektu #12 doskonale wpasowujący się wakacyjne brzmienia. Utwór ten to 7 z 12 singli pojawiających się cyklicznie 6 dnia miesiąca na kanale Ramzes Records. Kosmiczne trio Soultake, Rewers, Ramzes zabiorą Cie w klubowa podróż do najskrytszych imprezowych wspomnień minionych wakacji. Lirycznie artyści opowiadają o nocnym życiu w centrum miasta oraz przeżyciach mocno zakrapianych alkoholem. Za produkcję muzyki oraz video odpowiada niezawodny Ramzes, który dosłownie „wejdzie Ci do głowy” kolejnym melodyjnym refrenem.

Posłuchaj playlisty #12

 

Wspieraj rozwój marki Ramzes Records → https://patronite.pl/RamzesRecords

 

A dla osób które chcą być z nami jeszcze bliżej zapraszamy do Ramzes Record Family Grupa stworzona dla fanów wytwórni Ramzes Records
Dołącz do grupy aby być na bieżąco z najnowszymi premierami na kanale, oglądać przedpremierowo klipy, zgarniać gadżety, oraz decydować o losach kanału.

 

 

🔥 RAMZES RECORDS ON SPOTIFY 🔥